ruenukyi
Vodafone logo 2017 new +38 (050) 851-31-59
киевстар +38 (098) 624-63-89
Войти

Вход через соц. сети

     
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

У період дії воєнного стану на території України ми вимушені змінити умови обробки замовлень.Будь ласка, уважно ознайомтесь з ними перед оформленням.

Мінімальна сума замовлення становить 300 грн. Підтвердження замовлення, уточнення та надання реквізитів для оплати відбувається у чаті месенджера Viber 

Замовлення відправляються тільки при повній оплаті вартості товару на картку. Будь ласка, враховуйте комісію банку, якщо вона буде. Часткова оплата чи відправлення з післяплатою наразі неможливе.

Отримати замовлення можна за допомогою перевізника Нова пошта. Інші способи доставки не доступні. Окрім вартості пересилання покупцеві необхідно буде сплатити додаткові послуги у вигляді страхування (0,5% від суми замовлення) та упакування (8-15 грн.). З тарифами Ви можете ознайомитися на сайті перевізника, клікнувши на логотипі внизу сторінки. Оплачені замовлення відправляються зі складу у місті Львів декілька разів на тиждень. Відправляти день-у-день, зараз, нажаль, немає можливості. При оформленні впевніться, що відділення у Вашому місті працює. Список щодня оновлюється в залежності від активності бойових дій - перевіряйте актуальність інформації за цим посиланням.

ВАЖЛИВО!

Оскільки нам вдалося частково евакуювати склад з Харкова, асортимент на сайті буде поступово поповнюватися - слідкуйте за оновленням або задавайте питання щодо можливості замовлення того чи іншого товару звертайтеся за телефоном +380986246389 Viber .

Зважаючи на нестабільну військову ситуацію, просимо враховувати дещо довші терміни доставки (зазвичай 2-5 днів) та зазначуємо, що при виникненні форсмажорних обставин, за яких відправлення може бути пошкоджено або загублено при пересилці, отримати компенсацію складно (майже неможливо). Враховуйте, будь ласка, всі ризики и добре обдумайте покупку.

В свою чергу, робітники нашого колективу зроблять все можливе, щоб Ви отримали своє замовлення якомога швидше. Порядність і супровід гарантуємо!

Просимо із розумінням поставитися до ситуації, в якій зараз ми вимушені працювати. Бережіть себе! Все буде УКРАЇНА 

 New НП